28/07 tk2: Maandag

Dag 3 alweer! De regen kwam ons tegemoet toen wij vanochtend de slaapzalen uitstapten. Weeronline en buienrader werden flink bestudeerd door de leiding met als conclusie: het ochtendprogramma wordt een middagprogramma en wij starten de dag op het strand! Net als de wolk boven Mozes in de woestijn, zo ging een gat met blauwe lucht in het wolkendek boven ons mee richting het strand. De tieners konden lekker hun gang gaan op het strandje en er werd fanatiek gevoetbald, gevolleybald, Kubb gespeeld en zelfs een mini regenbuitje kon de fanatieke zwemmer niet tegenhouden! De tieners werden wel erg verwend, het keukenteam kwam namelijk gesmeerde boterhammetjes brengen en na een gezellige buitenlunch stapten wij op de fiets terug naar het kampterrein. 

Vandaag gaan wij in gesprek met elkaar in de groepjestijd over het thema vertrouwen. Wat kunnen wij leren van het vertrouwen dat Jozef en Maria hadden in God toen zij hoorden dat zij een kindje verwachtten? De tieners kunnen u het vertellen na vandaag! Ondertussen staat de frituur hoog, ligt er 20,5kg friet klaar en bereidt de keuken een heerlijke maaltijd voor ons: wij gaan een broodje hamburger bouwen!

Op het avondprogramma staat nog een plaatsbepalingsmoment waarbij de tieners zullen nadenken over hun eigen relatie met God en de reis die zij in hun geloofsleven maken, en zullen wij de dag afsluiten met een warm kampvuur. Hopelijk blijft het droog vanavond zodat we rond het warme vuur een knusse dagafsluiting kunnen doen. Wat denkt u? Zouden Ko de Rood en Bennie van Gisteren ook vandaag weer langskomen voor het avondjournaal en een glunder- en blunderpak uitreiken aan de tiener die grootste blunder heeft begaan en de tiener die in het zonnetje gezet mag worden voor zijn/haar inzet?

Mon, 2025-07-28 00:00

Meer fotos

, , ,
Alle blogs
Laatste blog
31/07 bk2: Maandag t/m woensdag 2025
Random blog
Woensdag TK1 - Vuur en vlam 2019